До уваги всіх учасників освітнього процесу

З метою запобігання поширенню захворювання COVID-19, просимо опрацювати інформаційні відеоролики

Відеоролики для опрацювання можна завантажити в електронному

вигляді за посиланнями:

http://files.mip.gov.ua/files/2020/koronavirus_redcross/

http://files.mip.gov.ua/files/2020/oberezhno_COVOD-19/

http://files.mip.gov.ua/files/2020/koronavirus/

http://files.mip.gov.ua/files/2020/koronavirus2/

http://files.mip.gov.ua/files/2020/nebezpeka_COVOD-19/

Згідно з рішенням Уряду, ухваленим 22 квітня 2020 року, режим карантину в закладі продовжений до 11травня 2020 року

Сильнівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІступенів-дошкільний навчальний заклад»

НАКАЗ

23.04.2020 с.Сильне №_30

Про продовження режиму

карантину в закладі

Згідно з рішенням Уряду, ухваленим 22 квітня 2020 року, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19,

НАКАЗУЮ:

1. Продовжити в закладі, з урахуванням надзвичайної ситуації на всій території України, встановлений режим карантину на термін до 11 травня 2020 року .

2. У період дії режиму карантину суворо дотримуватись усіх заходів, передбачених наказами по НВК № 23 від 12.03.2020 «Про встановлення карантину в НВК» , № 26 від 18.03.2020 «Про роботу закладу у період карантину» та № 25 від 18.03.2020 «Про запровадження дистанційної роботи педагогічних працівників у віддаленому доступі на період карантину».

3.Заступнику директора з НВР Оксентюк Г.Н. даний наказ розмістити на офіційному веб – сайті закладу 24.04.2020.

Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор НВК Т.С. Шишко

Відео: Як працювати з Google Classroom зі смартфона

Для роботи з додатком GoogleClassroom можна ознайомитися з інструкціями:
Інструкція для учнів
Інструкція для вчителів

Для використання додатку «Клас» з мобільного телефону необхідно завантажити з PlayMarket або AppStore додаток GoogleClassroom.

Увага! Рекомендації Міністерства охорони здоров'я на час карантину

Рекомендації Міністерства охорони здоров'я на час карантину ви можете переглянути в приєднаному документі.

Приєднані документи:

Лист МОЗУ-_26-04-8026-2-20

Про роботу закладу в умовах продовженого карантину

До уваги педагогічних працівників Сильнівського НВК, здобувачів освіти та їх батьків!

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України карантин у навчальних закладах продовжено до 24 квітня 2020 року.

Директором закладу видано відповідний наказ «Про продовження режиму карантину в закладі», яким передбачено продовження заборони відвідування закладу здобувачами освіти до 24 квітня 2020 року та продовження занять за допомогою дистанційних технологій.

/Files/images/продовження карантину.jpg

Разом з цим хочу довести до вашого відома, що:

Можливі наступні варіанти нашої роботи в даних умовах:

 • Якщо карантин завершиться до першого тижня червня місяця 2020 року тоді розглядатиметься питання продовження навчального року до 01 липня 2020 року. В цьому випадку, після карантину для здобувачів освіти організовується коригуюче навчання: вчитель ідентифікує теми, за якими є пробіли у знаннях, відчитує ті, які є критичними для класу, вказує, які теми необхідно додатково доопрацювати вдома.
 • Якщо карантин не завершується до 01 липня 2020 року то в цьому випадку здобувачі освіти закінчують навчання наприкінці травня та отримують відповідні документи. У 2020-2021 навчальному році перший місяць навчання буде коригуючим. Вчителі повинні будуть здійснити зріз знань, ідентифікувати теми, за якими є пробіли, та компенсувати їх упродовж першого місяця навчання. Сам навчальний рік 2020-2021 триватиме до кінця червня 2021 року.
 • .Державна підсумкова атестація для учнів 4 і 9 класів буде скасована.
 • Зовнішнє незалежне оцінювання
Зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться в 2020 році обов’язково.Навчальний рік для випускників 11 класу закінчиться після отримання випускниками документа про освіту.
 • Якщо карантин завершиться у травні, то в травні буде відбуватися пробне ЗНО. А основна сесія ЗНО розпочнеться після 20 чисел червня.
 • Якщо карантин завершиться в червні, то МОН теж зможе організувати пробне ЗНО в межах червня до старту основної сесії.
 • Якщо учні не зможуть повернутися за шкільні парти у червні, то МОН у будь-якому випадку і в липні, і в серпні зможе здійснити і пробне, і основну сесію ЗНО і відповідно результати будуть в середині вересня.
Закінчення цього навчального року для випускників 11 класу буде залежати від закінчення основної сесії ЗНОЗа таких умов вступна кампанія у виші завершиться у середині жовтня.

Оформлення класних журналів

Класні журнали педагогічні працівники закладу оформлятимуть після завершення карантину відповідно до ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ НА ПЕРІОД ТИМЧАСОВОГО ПРИЗУПИНЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У ЗАКЛАДІ У ЗВ’ЯЗКУ З РОСТОМ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ.

Атестація педагогічних працівників

Атестаційні комісії працюватимуть дистанційно. У Міністерстві освіти підписаний наказ, що передбачає можливість проведення дистанційних засідань атестаційних комісій. Видано відповідний наказ по закладу.

/Files/images/атестація.jpg/Files/images/атестація 2.jpg

Усім бажаю здоров’я!

Все буде добре!

З повагою директор НВК Тамара Шишко

Увага! Педагогічні працівники переходять на роботу у віддаленому доступі

2020-03-18

З четверга, 19 березня, педагогічні працівники закладу переходять на роботу у віддаленому доступі.Для цього кожен педагогічний працівник повинен до 18 березня підготувати на погодження педагогічною радою індивідуальний план роботи на час карантину з переліком змісту роботи ( робота у групах Viber,скайп-конференціях, з дотатком Google Classroom, консультування батьків, учнів з питань дистанційного навчання, підготовка матералів для дистанційного навчання, створення презентацій, перевірка зошитів, перегляд вебінарів, участь у семінарах на різних платформах тощо).

/Files/images/робота закладу1.jpg/Files/images/робота закладу2.jpg/Files/images/робота закладу3.jpg/Files/images/робота закладу 4.jpg/Files/images/додаток1.1.jpg/Files/images/додаток1.2.jpg/Files/images/додаток1.3.jpg

/Files/images/дистанційна робота1.jpg/Files/images/дистанційна робота 2.jpg

Увага!!! Весняні канікули з 16 по 22 березня 2020 року

2020-03-16

За рішенням педагогічної ради нашого закладу від 16 березня 2020 року весняні канікули з 23 по 29 березня переносяться на період з 16 по 22 березня.

/Files/images/перенесення канікул1.jpg/Files/images/перенесення канікул2.jpg

Увага!!!Призупинення освітнього процесу з 12 березня 2020 року (четвер)!

2020-03-12


/Files/images/встановлення карантину1.jpg /Files/images/встановлення карпнтину2.jpg

До уваги учнів 1 - 9 класів, їх батьків та педагогічних працівників!

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів та листа МОН України від 11.03.2020 р. №1/9-154, через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19,

З 12 березня (ВКЛЮЧНО) у освітньому закладі призупинено освітній процес до 03 квітня 2020 року.

Для учнів 1 - 9 класів буде організоване дистанційне навчання. Про особливості організації такого навчання учнів та їх батьків повідомлять класні керівники відповідних класів 13 березня 2020 року.

З 12 березня 2020 року в Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 11 березня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Під час карантину учням забороняється відвідувати заклад освіти, будь-які масові заходи.

Шановні батьки , згідно Закону України "Про освіту " Ви несете відповідальність за навчання та виховання учнів вдома . Тому дуже просимо Вас з розумінням поставитись до вимог законодавства України та контролювати і надавати допомогу дітям у виконанні завдань , які їм буде задано через різні форми спілкування ( інтернет -ресурси , мобільний зв'язок та інше ).Крім того попереджаємо , що під час карантину учні мають перебувати ВДОМА , а не в місцях скупчення людей . За порушення цих правил встановлена відповідальність. Будьмо взаємно ввічливі та толерантні в цій складній ситуації. Дякуємо за розуміння.

Уся інформація про коронавірус на сайті за посиланням https://covid19.com.ua/

5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ

5 основних речей, які мають знати батьки про коронавірусну інфекцію COVID-19 та про те, як реагувати, щоб убезпечити свою родину від хвороби. Про це розповідають Міністерство освіти і науки України разом з Міністерством охорони здоров’я сьогодні, 12 березня 2020 року.

“Уряд оголосив загальнонаціональний карантин до 3 квітня. Однак ми розуміємо, що просто не ходити до школи чи іншого закладу освіти – недостатньо. Важливо, щоб батьки знали, як діяти в ситуації карантину та від чого берегти дітей. Тому така інформація зараз дуже потрібна”, – розповіла заступниця Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

ПЕРШЕ. Інфекція передається переважно повітряно-крапельним шляхом від зараженої людини або через дотик до забруднених поверхонь.

ЩО РОБИТИ:

 • попросити дітей не підходити ближче ніж на 1 метр до людей, що кашляють, чхають або мають жар
 • нагадувати дітям про обов’язкове миття рук перед прийомом їжі та після відвідування вбиральні (мити руки потрібно щонайменше 20 секунд або використовувати дезінфекційні засоби для рук)
 • попросити дітей утриматися від прийому їжі з загальних упаковок або посуду (горішки, чіпси, печиво та інші снеки), куди багато людей занурюють руки
 • просити дітей уникати привітальних обіймів і рукостискань, поки епідеміологічна ситуація не стабілізується
 • посилити вимоги до вологого прибирання приміщень, очищення та дезінфекції об’єктів, яких торкається велика кількість людей, провітрювати приміщення
 • важливо уникати місць масового скупчення людей

ДРУГЕ. Симптоми інфекції: кашель, біль у горлі, риніт, лихоманка, утруднене дихання, сухий кашель, чхання, біль у грудині; у деяких випадках – діарея або кон'юнктивіт. У складних випадках інфекція може викликати пневмонію. У деяких випадках ця хвороба може бути смертельною, однак переважно це відбувається з людьми середнього чи похилого віку, що мають супутні захворювання.

ЩО РОБИТИ:

у разі підвищеної температури дитина має залишитися вдома до повного одужання та одразу отримати консультацію сімейного лікаря.

ТРЕТЄ. Як правильно поводити себе в умовах поширення вірусу?

 • мити руки щонайменше 20 секунд або використовувати дезінфекційні засоби для рук
 • під час кашлю або чхання прикривати рот і ніс паперовою хустинкою, яку потім необхідно викинути; чхати також правильно у згин ліктя
 • не підходити ближче ніж на 1 метр до людей, що кашляють, чхають або мають жар, уникати будь-якого тісного контакту з ними
 • не споживати сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження

ЧЕТВЕРТЕ. Маски не допомагають убезпечити себе від вірусу, вони допомагають лише в тому разі, коли маску носить хвора людина.

П’ЯТЕ. Наразі не існує жодних ліків для лікування чи запобігання коронавірусу. Будь-які пропозиції в Інтернеті про вакцини чи ліки – неправда.

Кiлькiсть переглядiв: 94

Коментарi