• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Прийом у 1 клас

Шановні Батьки ! Перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини, оцініть стан її здоров’я та стан здоров’я самого себе. Ні в якому разі не відпускають дітей до закладу з температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто, будь-які ознаки ОРВІ — дитина залишається вдома.

На території закладу учасники освітнього процесу (учні 5-9 класів) дотримуються маскового режиму, соціальної дистанції (1,5м) .

Вхід у заклад батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.

Адміністрація

Щодо медичного огляду дітей шкільного віку

Майбутнім першокласникам та дітям, які вперше йдуть до закладу дошкільної освіти, необхідно пройти обов’язковий медичний профілактичний огляд до 1 вересня.

При зарахуванні дитини до освітнього закладу подається медична довідка про стан здоров’я (в ЗДО – довідка довільної форми, в ЗЗСО – форма 086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»). Вона видається лікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги (сімейним лікарем чи лікарем-педіатром) після особистого огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень. За необхідності та за показаннями до огляду дитини можуть залучатися інші профільні спеціалісти за рішенням лікаря. Підставою для надання консультації є електронне направлення лікаря ПМСД.У разі відсутні обов’язкових профілактичних щеплень у видачі довідки буде відмовлено, а отже таким дітям не дозволяється відвідувати освітні заклади.

Для інших школярів огляд проводиться один раз на рік протягом календарного року лікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги, з яким укладено декларацію, зокрема здійснюється проба Руф’є для оцінки працездатності серця з визначенням групи для занять на уроках фізичного виховання.

Адміністрація закладу

На изображении может находиться: текст

Відповідно до підпункту 3 пункту 2 розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України від 17 березня 2020 року №530-ІХ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19)" з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг.

З метою дотримання протиепідеміологічних вимог пропонуємо Вам онлайн форму заяви для зарахування учнів до 1-го класу (див. вкладення внизу)

Електронні заяви надсилайте на електронну пошту (nvksiln@ukr.net)

З повагою, адміністрація закладу.

Прийом учнів до 1 класу на 2019 - 2020 навчальний рік

  • Початок прийому документів - 02 січня 2019 року, щодня з 9.00 до 16.00
  • Прийом документів здійснює директор НВК Шишко Тамара Сергіївна
  • Закінчення прийому документів - 31 травня 2019 року.
  • Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документи:

заяву на ім’я директора закладу встановленої форми;

копію свідоцтва про народження дитини;

медичну довідку за формою № 086-1\о.

  • присутність дитини під час подання документів НЕ Є ОБОВ'ЯЗКОВОЮ!
  • Перший клас навчатиметься за типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом О.Я.Савченко (НУШ 1).
  • довідки можна отримати за телефоном 35-1-54, e-mail nvksiln@ukr.net

Наказ від 16.04.2018 року № 367 "Про затвердженняПорядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти"

Роз'яснення до порядку зарахування

Типова освітня програма розроблена під керівництвом О.Я. Савченко

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 153

Коментарi